Agencja reklamowa Agraf – odpowiedzialna za projekty i wykonanie koszulek na wszystkie nasze ekspedycje do Mongolii, przygotowała ostatnio t-shirty na wyprawę wędkarską do Gwinei Bissau w Afryce. Nadruki zostały umieszczone zarówno z przodu jak i z tyłu koszulek. Znakowanie odbyło się za pomocą techniki druku bezpośredniego- pozwoliło to zachować łagodne przejścia kolorów. Koszulki są personalizowane- nadruki umieszczone z przodu zawierają imię uczestnika wyprawy. T-shirty, które zostały wykorzystane do nadruku to beżowe koszulki Promostars Heavy.
Zachęcamy do zapoznania się z relacją z wyprawy nad Onon i Bałcz, która miała miejsce w październiku 2012 roku.
Relacją z podróży po Gruzji chciałbym zapoczątkować nowy cykl „Nie samą Mongolia człowiek żyje”. Chciałbym pokazać tu zdjęcia i teksty z innych odwiedzonych przeze mnie zakątków świata.
Oprócz koszulek do Mongolii firma Promostars przygotowała również t-shirty na wyprawę wędkarską do Rosji – Czawanga 2011. Czawanga to rzeka położona w Obwodzie Murmańskim w rosyjskiej części Laponii. Trudny dostęp do rzeki sprawia, że obfituje ona w łososie, dlatego też ryba ta widnieje na nadruku