Właśnie uczyniłem podpisy do zdjęć z tegorocznej wyprawy z Ułan Bator do Murun poprzez stepy i tajgę północno-zachodniej Mongolii, jednak to nie takie łatwe ogarnąć to geograficznie (powiązać z mapą papierową i google maps). Po drodze były góry, jeziora, wulkan, mnóstwo rzek i rzeczek, miasta, miasteczka, wioski. Chciałem, by zdjęcia pokazały nie tylko piękno przyrody, ale także życie codzienne i oczywiście ludzi.
Już chyba cała strona jest gotowa. Umieściłem na niej sporą ilość zdjęć moich oraz wszystkich uczestników i Muruna. Nie wszystkie zdjęcia są artystyczne, czy doskonałej jakości, ale umieściłem je jako wartościowy dokument ukazujący ciekawą, egzotyczną rzeczywistość.
Przedstawiamy nowo zmontowany film z zeszłorocznej wyprawy Chentej 2010, tym razem wersja dłuższa. Jest to film drogi, western, musical, połączenie programu survivalowego Szkoła Przetrwania Beara Gryllsa z Podróżami Kulinarnymi Roberta Makłowicza, w którym dowiadujemy się dlaczego z opakowań czekolady Milka zniknęły sreberka. A wszystko to
Kolejny t-shirt przygotowany przez firmę Promostars na wyprawę wędkarską do Mongolii. Widoczna na zdjęciu koszulka posiada nadruk przedstawiający wilka i rybę – tajmienia – zwierzęta, które można spotkać w Mongolii. Przestrzeń między nimi tworzy zarys przebiegu mongolskich granic. W odpowiednich miejscach zaznaczone zostały miasta będące